Mimo że poradniki wnętrzarskie i blogi pękają szwach od innowacyjnych propozycji umeblowania i udekorowania i przysłowiowego dopieszczenia mieszkania dodatkami, to w dalszym ciągu stawiamy na minimalizm i prostotę. Nic więc dziwnego, że styl skandynawski cieszy się tak olbrzymią popularnością. WIęcej informacji na temat aranżacji wnętrz rodem z krajów skandynawskich znajdziesz tutaj

Minimalistyczne dodatki doskonale sprawdzą się zarówno w połączeniu z bogatymi i pokaźnymi meblami, jak i funkcjonalnymi, ale klasycznymi propozycjami. Będą stanowić również równowagę dla odważnych, a nawet jaskrawych kolorów ścian. Warto pamiętać jednocześnie o’tym, że minimalizm to nie tylko forma w jakiej prezentują się konkretne przedmioty, ale również ilość jaką posiadamy. W tym przypadku mniej znaczy więcej! Dotyczy się to również rozkładu pomieszczeń, który powinien być przejrzysty i czytelny. 

Wybierając dodatki zawsze miej na uwadze, aby byłby gustowne i subtelne, ale efektowne. Szeroką gamę niepowtarzalnych dodatków znajdziesz w sklepie internetowym, który doskonale prezentuje ducha stylu scandi. Obok prostych geometrycznych konstrukcji nie sposób jest przejść obojętnie. Minimalistyczne dodatki nie powinny być funkcjonalne i użyteczne. Krzykliwe i odważne akcesoria w tym przypadku nie będą najlepszym rozwiązaniem! Stonowana kolorystyka idealnie sprawdzi się w połączeniu z beżem, bielą i szarością. 

Nie zapominajmy o tym, że piękne wnętrza gwarantują szczęście i satysfakcję. Tym sposobem cztery kąty staną się azylem i miejscem, do którego będziemy wracać z przyjemnością.